Penguin RFA – snadné a dostupné měření stability implantátů

27. února 2017

Zbaví Vás pochybností

Dlouhé čekání je u konce. Exkluzivně přinášíme na český trh inovativní přístroj k měření stability implantátu PenguinRFA. Jednoduché a cenově příznivé řešení bezkontaktního měření stability implantátu, které slouží jako spolehlivá pomoc při rozhodování, kdy implantát zatížit.
Přístroj na měření stability implantátů Penguin RFA

Více výhod za méně peněz

Přístroj PenguinRFA je výsledkem více než dvacetiletého výzkumu týmu vynálezců Ostellu. Oproti němu však přináší výhody jako opakovaně použitelné sondy MulTipegTM, sterilizovatelný zavaděč, plně bezdrátové kompaktní provedení a maximálně jednoduchou obsluhu. Titanové sondy MulTipegTM jsou k dispozici na všechny renomované implantologické systémy. Díky jejich kalibraci je možné naměřené hodnoty srovnávat napříč různými systémy. Vše za téměř polovinu ceny přístroje Ostell.
Přístroj na měření stability implantátů Penguin RFA, zavaděč pro MulTipeg a MulTipeg

Komfort pro Vás i Vaše pacienty

Zkrácenou dobu ošetření přivítáte Vy i Váš pacient. Vyzkoušejte měření stability implantátu metodou rezonanční frekvenční analýzy (RFA). Sledování oseointegrace eliminuje možné selhání implantátu přesným měřením jeho mikromobility, pomáhá Vám tak určit optimální dobu zatížení implantátu, a tím přispívá ke zkrácení doby ošetření.
Pro více informací a možnost vyzkoušení přístroje kontaktujte svého obchodního zástupce.

Pro více informací si stáhněte leták Penguin RFA.