Videa

Představujeme LASAK

Zajímá Vás, jak se naše produkty vyrábějí, jak to vlastně u nás vypadá a co všechno předchází okamžiku, než se výrobek dostane do Vašich rukou? Odpověď Vám dá následující video.

Dlouhá verze (5:30)

Krátká verze (3:30)


 

Výhody systému BioniQ®

Koncepcí implantologického systému BioniQ® je jednoduchost a efektivita. Systém BioniQ® nabízí vysokou úroveň ošetření za dostupnou cenu. Byl navržen tak, aby splnil vysoké nároky lékaře na komfort a flexibilitu ošetření i vysoká očekávání pacienta na estetický výsledek.

 

Chirurgický a protetický postup BioniQ®

Chirurgický i protetický postup implantace jednoho zubu se systémem LASAK BioniQ® step-by-step. Operace byla provedena v Implantologickém centru v Hradci Králové, implantace prof. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc., protetická fáze MUDr. Dita Dufková.

 

Ohlédnutí za seminářem IMPLANTOLOGIE 2018

22. ročníku semináře IMPLANTOLOGIE 2018 se zúčastnilo na dvě stovky odborníků na dentální implantologii z Česka i zahraničí. O své zkušenosti se s nimi letos podělilo šest domácích a jeden zahraniční přednášející.

Dlouhá verze (5:08)

Krátká verze (1:29)

 

Ohlédnutí za odborným seminářem IMPLANTOLOGIE 2022

V pátek 10. 6. 2022 se uskutečnil již 24. ročník tradičního implantologického semináře IMPLANTOLOGIE. Konference byla z důvodu covidu dvakrát odložena. I přes tento nepříznivý počáteční vývoj jsme nakonec mohli letos přivítat účastníky v pražském Cubex centru.