Školení

Kurzy LASAK

Přesná navigace v bezzubé čelisti

Jak přesné jsou běžně používané postupy navigace v bezzubé čelisti? Existují postupy pro ještě přesnější plně navigovanou implantaci? MUDr. Pavel Hyšpler představí plně digitální workflow s použitím speciálních referenčních a fixačních pinů pro maximálně přesné ošetření bezzubé čelisti. Součástí programu bude také tvorba a tisk chirurgických šablon. Technika ošetření bude prakticky použita na reálném pacientovi s plánovanou All-on-5 fixní rekonstrukcí.

Termín: bude upřesněn

Odborný seminář IMPLANTOLOGIE 2023

Zveme Vás na 25. ročník odborného semináře IMPLANTOLOGIE 2023 pořádaného v prostorách Cubex Centra Praha. Již tradičně jsme pro vás připravili kombinaci zajímavých domácích i zahraničních přednášejících. Digitální implantologie, navigovaná chirurgie nebo protetika na implantátech. Nenechte si ujít tato a další aktuální implantologická témata.

Termín: 21. 4. 2023

Plně digitální workflow v implantologii

Využití pilotní a plně navigované chirurgie implantačního systému LASAK BioniQ® v rámci komplexně pojatého kurzu. Krok po kroku bude probrána problematika diagnózy, plánování pozic implantátů včetně protetického ošetření, plánování chirurgických šablon pro aktivní i pasivní metodu navigace včetně výběru vhodného vodícího pouzdra a jeho umístění do šablony podle délky implantátu v plánovacím softwaru.

Termín: 28.–29. 4. 2023

Šroubovaná korunka a individuální abutment

Teoreticko-praktický kurz určen především zubním technikům se bude konat v laboratoři Know-how Dent s.r.o. v Českých Budějovicích. Celým kurzem účastníky provede zakladatel funkčně estetické laboratoře Know-how Dent s.r.o. Matouš Záhorec.

Termín: bude upřesněn

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 14. 4., 6. 10., 10. 11. a 8. 12. 2023

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: červen 2023

Jiné akce

Perio-implant Curriculum 2023 – III. cyklus BASIC

Společnost LASAK je dlouhodobým partnerem České společnosti pro implantologii (ČSI) v oblasti systematického vzdělávání v dentální implantologii.

Dovolujeme si vás proto informovat, že 28. 4. 2023 bude spuštěn cyklus BASIC.

Termín: 28. 4. 2023