Školení

Kurzy LASAK

Plně digitální workflow v implantologii

Využití pilotní a plně navigované chirurgie implantačního systému LASAK BioniQ® v rámci komplexně pojatého kurzu. Krok po kroku bude probrána problematika diagnózy, plánování pozic implantátů včetně protetického ošetření, plánování chirurgických šablon pro aktivní i pasivní metodu navigace včetně výběru vhodného vodícího pouzdra a jeho umístění do šablony podle délky implantátu v plánovacím softwaru.

Termín: 25.–26. 11. 2022

Šroubovaná korunka a individuální abutment

V rámci teoretického kurzu budou účastníci seznámeni s postupy a pravidly pro výrobu šroubované korunky, a individuálního abutmentu. V praktickém kurzu během výroby šroubované korunky budou účastníci anulovat štolu pomocí báze Uni-Base® AN tak, aby funkčně i esteticky vyhovovala. Individuální abutment budou účastníci vytvářet pro horní velký řezák. Pracovat budou s wax-upem výsledného tvaru zubu. 

Termín: 21. 10. a 4. 11. 2022

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 7. 10., 11. 11., 9. 12. 2022

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: bude upřesněn