Školení

Kurzy LASAK

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 6. 10., 10. 11. a 8. 12. 2023

Plně digitální workflow v implantologii

Využití pilotní a plně navigované chirurgie implantačního systému LASAK BioniQ® v rámci komplexně pojatého kurzu. Krok po kroku bude probrána problematika diagnózy, plánování pozic implantátů včetně protetického ošetření, plánování chirurgických šablon pro aktivní i pasivní metodu navigace včetně výběru vhodného vodícího pouzdra a jeho umístění do šablony podle délky implantátu v plánovacím softwaru.

Termín: listopad 2023 (bude upřesněno)

Přesná navigace v bezzubé čelisti

Jak přesné jsou běžně používané postupy navigace v bezzubé čelisti? Existují postupy pro ještě přesnější plně navigovanou implantaci? MUDr. Pavel Hyšpler představí plně digitální workflow s použitím speciálních referenčních a fixačních pinů pro maximálně přesné ošetření bezzubé čelisti. Součástí programu bude také tvorba a tisk chirurgických šablon. Technika ošetření bude prakticky použita na reálném pacientovi s plánovanou All-on-5 fixní rekonstrukcí.

Termín: bude upřesněn

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: 12.–13. 1. 2024

Školení pro zubní techniky – Postavení Brånemarkova mostu a Full arch

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí pracovní postupy v celkových náhradách horní a dolní čelisti se systémem BioniQ®. Školení je určeno především zubním technikům s pokročilými znalostmi.

Termín: leden 2024 (bude upřesněno)

Jiné akce

Veletrh PRAGODENT 2023

I letos se tradičně zúčastníme již 29. ročníku mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT. Rádi vás přivítáme na našem stánku č. C08 v hale 3, který najdete v areálu PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. Navštívit nás můžete od 12. do 14. října 2023.

Termín: 12.–⁠14. 10. 2023

Perio-implant Curriculum 2023 – III. cyklus BASIC

Společnost LASAK je dlouhodobým partnerem České společnosti pro implantologii (ČSI) v oblasti systematického vzdělávání v dentální implantologii.

Dovolujeme si vás proto informovat, že 28. 4. 2023 bude spuštěn cyklus BASIC.

Termín: již proběhlo