CAD knihovny

Knihovny pro systém BioniQ® jsou k dispozici pro softwary: 3Shape, Dental Wings a exocad.

Každá knihovna pro Vámi zvolený systém vždy obsahuje soubor ke stažení s daty (ZIP). ZIP soubor (knihovna) pro systém BioniQ® obsahuje kompletní data, jako jsou STL soubory dosedů na implantáty (Q-Lock®, Non-indexed, Bridge), Ti báze a pilíře Screw-On a STL soubory pro pilíře Premill. Dále obsahuje STL soubory skenovacích tělísek a případně nutné konfigurační soubory (dle systému). Celou knihovnu je nutné vložit na určené místo pro knihovny daného programu pro modelování na Vašem počítači nebo importovat do programu pro modelování (např. 3Shape).

Současně s knihovnou je k dispozici pro systém BioniQ® ke stažení PDF soubor se schématem celé knihovny pro lepší orientaci při výběru konkrétního řešení pro danou frézovanou konstrukci.

Zvolte si software:

LASAK vzdálená podpora

Aplikace TeamViewer Máte potíže nebo si nevíte rady s instalací nebo nastavením CAD knihovny LASAK? Díky aplikaci TeamViewer to můžete nechat na nás. Podpora je k dispozici po–pá 8.00–16.30 hod. pouze po předchozí domluvě s naším operátorem na tel. čísle +420 224 315 663.