Často kladené dotazy

 

Chtěl bych u vás pracovat, nemáte volné místo?

Všechny aktuální nabídky najdete v sekci volná pracovní místa.

 

Jak se mohu přihlásit do výběrového řízení?

Můžete reagovat prostřednictvím formuláře u konkrétního inzerátu nebo nám zašlete svůj životopis s informací, o jakou pozici máte zájem, na jobs@lasak.cz.

 

Jakým způsobem probíhá výběrové řízení?

Na začátku výběrového řízení probíhá posouzení profesního životopisu ve vztahu k charakteristice dané pozice. Pokud Váš profil odpovídá požadavkům na danou pozici, pozveme Vás na osobní pohovor. Další průběh výběrového řízení se liší v závislosti na konkrétní pracovní pozici.

U pracovních pozic ve výrobě v Mnichově Hradišti bývá výběrové řízení zpravidla dvoukolové. První kolo osobního pohovoru probíhá s vedoucím pracovníkem týmu, do kterého budete potenciálně nastupovat, nebo s personalistou. Cílem je především vzájemné poznání. V případě postupu do druhého kola probíhá bližší seznámení s náplní práce. V některých případech je možné si práci vyzkoušet a komunikovat s kolegy na pracovišti. Ve druhém kole se také setkáte s členem vedení společnosti, se kterým budete mít možnost prodiskutovat svoje otázky a také podmínky případného nástupu.

U pracovních pozic v sídle společnosti v Praze, tedy pozice do návrhu a vývoje, obchodu, prodeje nebo marketingu, probíhá výběrové řízení také ve dvou kolech. V prvním kole lze očekávat krátký test či případovou studii prověřující Vaše odborné znalosti. Většina kandidátů absolvuje rovněž test z anglického jazyka. Ve druhém kole se setkáte s členem vedení společnosti, se kterým budete mít možnost prodiskutovat svoje otázky a také podmínky případného nástupu.

Formáty výběrových řízení se mohou lišit v závislosti na typu pracovní pozice. Výše uvedené informace o průběhu výběrového řízení mají pouze informativní charakter.

Důležité je pro nás také ověření pracovních referencí z Vašich předchozích zaměstnání.

 

Co když nenajdu aktuálně volnou pozici, ale měl/a bych zájem u vás pracovat?

Pošlete nám svůj životopis s informací, o jakou pozici máte zájem, na jobs@lasak.cz.

 

Jsem student/ka VŠCHT a měl/a bych zájem o praxi, je možné ji absolvovat u vás?

Je to možné, pošlete prosím žádost společně se svým životopisem na jobs@lasak.cz. Kapacity našich lektorů jsou omezené. Zejména v období letních prázdnin jsme schopni vyhovět jen omezenému počtu zájemců.

 

Je možné u vás pracovat formou brigády při studiu?

Ano, je to možné. Podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních míst. Uvádíme tam i brigádnické pracovní pozice.