Výroba implantátů IMPLADENT bude ukončena

31. října 2019

Rádi bychom Vás informovali, že k datu 31. 12. 2019 bude ukončena výroba implantátů IMPLADENT®.

Od tohoto data nebude garantována dostupnost všech typů implantátů IMPLADENT® a bude probíhat pouze jejich doprodej. Kompletní sortiment protetických a laboratorních komponent i kompatibilních nástrojů IMPLADENT® zůstává zachován a bude dostupný pro protetické řady 2.9, 3.7 a 5.0.

Systém IMPLADENT® byl uveden na trh v roce 1993 a zařadil se ke světově uznávaným systémům, vyhovujícím ve všech technických detailech mezinárodnímu konsensu v požadavcích na materiál a design. Velice si vážíme Vaší přízně, kterou jste systému IMPLADENT® dlouhodobě zachovával.

Nyní můžete kontaktovat svého obchodního zástupce za účelem individuální nabídky pro přechod na modernější implantologický systém BioniQ®, který nabízí unikátní komplex předností při zachování jednoduchosti a ekonomické efektivity. Systém BioniQ® spokojeně používá více než 95 % našich zákazníků.

Implantologický systém BioniQ®

 

Výhody implantologického systému BioniQ®:

  • Q-Lock® spojení implantát-pilíř je unikátní kombinací hlubokého kuželu, masivního šestihranu a zpevňujícího válce pro maximální pevnost.
  • Hydrofilní BIO povrch zajišťuje rychlejší oseointegraci.
  • Zahrnuje implantáty cylindrického tvaru Straight a kónického tvaru Tapered.
  • Obsahuje implantáty BioniQ®, zaváděné na úroveň kosti, a implantáty BioniQ® Plus, umožňující zavádění na úrovni měkkých tkání.
  • Chirurgické nástroje pro všechny druhy implantátů BioniQ® najdete v jedné chirurgické kazetě.
  • Design implantátu a jeho spojení s abutmentem, zahrnující integrovaný platform shift, poskytuje maximální stabilitu periimplantátových tkání.
  • Široký výběr protetických komponent umožňuje perfektní estetiku ošetření.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na pokračování naší úspěšné spolupráce.

Váš tým LASAK