Školení pro indického distributora

20. prosince 2012

Ve dnech 19. a 20. listopadu 2012 proběhlo školení partnerů indického distributora společnosti LASAK. První den se kurz konal v prostorách Výzkumného a vývojového centra dentální implantologie a tkáňové regenerace v Praze – Hloubětíně, druhý den byli lékaři na stáži v Implantologickém centru Stomatologické kliniky LF UK a FN v Hradci Králové.

Dr Bonatz V pražském centru se věnovali přednášející teoretické přípravě a práci se systémem IMPLADENT. Dr. Bonatz se zaměřil hlavně na chirurgické plánování zákroků, diskuzi o návrzích ošetření vybraných kazuistik, možnosti okamžité zátěže a augmentační techniky.
Ing Strnad S celou šíří dentálního portfolia společnosti LASAK seznámil indické lékaře ředitel společnosti Ing. Strnad. Živě byly diskutovány vlastnosti povrchů dentálních implantátů, zvláště výhody bioaktivního hydrofilního povrchu BIO.
operace Hradec Kralove operace Hradec Kralove 2 V Implantologickém centru v Hradci Králové, na pracovišti s 20 lety zkušeností, proběhla praktická část kurzu. Na programu byly live operace, vedené týmem doc. Šimůnka, a následné analýzy jednotlivých operací.

 

doc Simunek Prakticke cviceni na fantomech Cviceni na fantomech Kurz Hradec Kralove