Pilíř Cast-On – časově i cenově efektivní řešení

7. května 2012

Cast-On Společnost LASAK uvedla letos na jaře na trh individualizovatelný pilíř Cast-On.

Pilíř Cast-On nabízí jednoduché řešení suprakonstrukce nesené implantátem, zhotovené z nealergizující chromkobaltové slitiny bez obsahu niklu. Při stoupajících cenách zlata se jedná o cenově efektivní alternativu nabízející zubnímu technikovi maximální flexibilitu pro zohlednění individuálních požadavků. Lze jej použít pro fixní náhradu cementovanou i podmíněně snímatelnou.
Pilíř Cast-On umožňuje protetické ošetření i v případech, kdy standardní systémový pilíř je nevyhovující, jako např. příliš zanořený implantát nebo nevhodná poloha antirotačního prvku implantátu; používá se při individuálním požadavku na angulaci pilíře nebo pro individuální modelaci cervikální části náhrady. Pilíř se skládá z pevné části, vyrobené z nealergizující chromkobaltové slitiny, a plastové modelovací trubičky. Pro modelaci lze použít běžné modelovací vosky i pryskyřice, které dobře adherují k plastové modelovací trubičce.

Pilíř Cast-On je k dispozici pro vybrané implantologické systémy – LASAK Impladent, Astra Tech, Nobel Biocare, Straumann.

Více informací o Cast-On pilíři naleznete v sekci Produkty.