Nový implantát BioniQ Plus

20. prosince 2018

Novinka BioniQ PlusDoplněním implantologického systému BioniQ® o nové implantáty BioniQ® Plus s leštěným krčkem vznikl skutečně komplexní implantologický systém pro ošetření všech situací. Obsahuje implantáty BioniQ®, zaváděné na úroveň kosti, a implantáty BioniQ® Plus, umožňující zavádění na úrovni měkkých tkání. V obou případech již od průměru 2,9 mm. Všechny implantáty jsou opatřeny unikátním hydrofilním BIO povrchem.

Ideální implantát do neideálních podmínekIdeální implantát do neideálních podmínek

Implantát BioniQ® Plus je jednofázový implantát určený k zavedení převážně do distálního úseku. Výhodné je jeho použití i v místech s úzkým alveolem bez nutnosti augmentace kosti a v místech s relativním nedostatkem vertikálního rozměru kosti. Implantát BioniQ® Plus má leštěný krček vysoký 1,7 mm. Je kompatibilní se všemi nástroji pro implantáty BioniQ® a protetickými komponenty platforem QR a QN. Intraoseální část implantátu je opatřena BIO povrchem, čímž je zajištěna vynikající oseointegrace, charakteristická pro všechny implantáty BioniQ®.

 

Sterilní vhojovací váleček součástí balení

Součástí balení implantátu BioniQ® Plus je sterilní vhojovací váleček. Odpadá opakovaná manipulace s měkkými tkáněmi a traumatizace tkání v okolí implantátu během protetického ošetření je minimalizována.

 

Krček implantátu BioniQ® Plus

  • Leštěný – minimalizace rizika mikrobiální kolonizace povrchu implantátu
  • Válcový – variabilní hloubka zanoření bez rizika nadměrné komprese marginální kosti
  • Optimálně vysoký – leštěný krček vysoký 1,7 mm je dostatečně vysoký pro snadnou hygienu v distálním úseku a zároveň nabízí prostor pro práci s měkkými tkáněmi v místech s vysokými nároky na estetiku

Implantáty BioniQ Plus

Více informací Vám rádi sdělí naši obchodní zástupci, nebo je naleznete v elektronické verzi letáku BioniQ® Plus.