Novinky v sortimentu systému BioniQ

28. dubna 2020

Neustále rozšiřujeme sortiment implantologického systému BioniQ® o nové výrobky. I pro rok 2020 jsme připravili nový katalog BioniQ®, v němž kromě standardních produktů najdete i řadu novinek. Některé z nich uvádíme níže.

 

Vhojovací válečky dle Vašich individuálních požadavků

Do sortimentu jsme doplnili extra široké vhojovací válečky pro modrou protetickou platformu QR. Válečky mají průměr 7 mm a jsou dostupné v gingiválních výškách 4 a 6 mm. Extra široké vhojovací válečky umožňují modelaci měkkých tkání širokých (molárových a premolárových) konvexních korunek v distálním úseku.

Při požadavku na maximální estetiku, po onkologické léčbě nebo jiném specifickém ošetření, kdy nemusí systémové vhojovací válečky vždy zcela vyhovovat, je možné využít vhojovací válečky – individuální, které do tří týdnů zhotovíme přesně podle Vašeho zadání.

Vhojovací válečky dle Vašich individuálních požadavků

Doplnění sortimentu Screw-On

Nové vlepované titanové báze BioCam® pro pilíře Screw-On umožňují použití stále populárnějších šroubovaných keramických náhrad a jejich mechanicky odolné a bezpečné kotvení na úrovni měkké tkáně. Objednávat je můžete jednotlivě nebo ve výhodné sadě pěti kusů také v našem e-shopu.

Masivní provedení báze Screw-On umožňuje její bezpečné použití i pro dvoučlenné mostové konstrukce. Úhel sklonu kuželu spolu s angulací pilířů Screw-On umožňuje použití v místech, kde je disparalelita implantátů až 70°.

Báze je implementována do aktuálních CAD knihoven pro 3Shape, Dental Wings a exocad.

 

Doplnění sortimentu Screw-On

Pro kotvení provizorní šroubované náhrady je určena provizorní kapna Screw-On. Korunková část má stejné retenční prvky jako provizorní pilíře BioniQ® zajišťující vysokou stabilitu provizorní práce. Výška kapny je 9 mm a v případě potřeby je možné ji zkrátit.

Otiskujete digitálně a využíváte 3D tisknuté modely místo klasických sádrových? Analog pilíře Screw-On – 3D tisk lze použít pro zhotovení modelu na 3D tiskárně i konvenčním způsobem.

 

Nenašli jste tištěný katalog ve své poštovní schránce? Dejte nám vědět a obratem Vám ho zdarma zašleme. Nebo si můžete stáhnout katalog v elektronické podobě.