Novinky v sortimentu systému BioniQ

19. září 2017

Pilíř Screw-On QN – angulovanýVaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Neustále proto rozšiřujeme sortiment systému BioniQ® o nové výrobky. Přehled novinek pro letošní rok jsme pro vás shrnuli v doplňku katalogu 2017. Některé z nových produktů uvádíme níže.

Provizorní pilíře pro žlutou protetickou platformu QN jsou k dispozici s šestihranem i bez šestihranu ve dvou gingiválních výškách. Indexovanou variantu pro modrou protetickou platformu QR jsme doplnili provizorním pilířem bez šestihranu s vnitřním kuželovým dosedem.

Pilíře Screw-On QN nabízíme nově i s angulací pro snadnější ošetření disparalelních implantátů. Pilíře Screw-On pro žlutou protetickou platformu s angulací 20° můžete objednávat ve třech gingiválních výškách L3 až L5.

Pilíř Cast-OnIndividualizovatelné pilíře Cast-On LASAK BioniQ®, určené stejně jako frézované pilíře BioCam® pro protetické ošetření i v případech, kdy standardní pilíře nevyhovují, jsou nově dostupné bez šestihranu s kuželovým dosedem do implantátu. Jsou tak vhodné pro protetické ošetření i vícečlennými konstrukcemi. Neindexované pilíře Cast-On jsou dostupné pro obě protetické platformy BioniQ® – QR i QN.

Komponenty CEREC® jsme rozšířili např. o báze CEREC® QN, kompatibilní se skenovacími tělísky a bloky Sirona velikosti S. Na implantáty BioniQ® S2.9 si tak můžete nechat zhotovit také konstrukce systému CEREC®.

Protetická plánovací sadaS protetickou plánovací sadou BioniQ® můžete na modelu pohodlně vybrat vhodný pilíř. Plastové plánovací pilíře lze jednoduše bez šroubování zasadit do analogů implantátů v modelu. Sada obsahuje plánovací pilíře pro platformu QR i QN. Od každého druhu pilíře jsou v sadě 4 ks.

Nenašli jste tištěný doplněk katalogu ve své poštovní schránce? Dejte nám vědět a obratem Vám ho zdarma zašleme. Nebo si můžete stáhnout doplněk katalogu v elektronické podobě.