Katalog BioniQ 2022

10. prosince 2021

Katalog BioniQ® pro rok 2022 právě vychází. A co v něm najdete? Průběžně rozšiřujeme sortiment implantačního systému BioniQ® dle aktuálních trendů, vašich podnětů a požadavků.
Až na několik komponent jsme se dokázali ubránit plošnému zdražování a ceny jsme pro Vás udrželi nezměněné. U některých položek došlo dokonce ke zlevnění.

Mimo jiného se můžete těšit například na následující novinky:

Katalog BioniQ® 2022

Univerzální titanové báze Uni-Base®

Stejnou bázi lze variabilně použít pro konvenční i digitální pracovní postupy dle aktuální potřeby. Báze s označením AN umožňují zhotovení angulované šachty pro šroubek tak, aby ústí šachty vyšlo na vhodném místě v korunce.

 

Angulované šachty

Angulované šachty Vám pomohou zlepšit estetiku ošetření nebo usnadní přístup k šroubovému kanálu v distálním úseku s omezeným vertikálním prostorem. Prozkoumejte možnosti zhotovení šikmých šachet.

 

Referenční pin a příslušenství pro navigovanou chirurgii

Komponenty, které jsou užitečné při plánování a fixaci chirurgické šablony na bezzubé čelisti. Referenční pin umožňuje stabilní ukotvení chirurgické šablony, které je nezbytné pro bezpečné a přesné zavedení implantátů.

 

Pilíře Premill

Individuální pilíře BioniQ® s předfrézovaným originálním Q-Lock® spojením jsou nově v nabídce také v chromkobaltovém provedení. Pilíře pro platformu QR i QN jsou kompatibilní s upínacími systémy Amann Girrbach a nt-trading.

 

Nosiče pro pilíře Screw-On

Nosič pilíře je navržen pro bezpečný transport pilíře do úst pacienta, snadnou manipulaci a lepší určení orientace osy šroubu pro fixaci konstrukce. Nosič je dodávaný již našroubovaný na angulovaných pilířích Screw-On. Lze objednat i samostatně.

 

Nenašli jste tištěný katalog BioniQ® 2022 ve své poštovní schránce? Kontaktujte nás, rádi Vám ho zdarma zašleme.

Zde si můžete stáhnout elektronickou verzi katalogu BioniQ® 2022.

 

Nakupujte pohodlně na shop.lasak.cz