Inovace: otiskovací kapna Screw-On pro otevřenou metodu

10. června 2019

Otiskovací kapna Screw-On pro otevřenou metodu otiskování dostala nový tvar, který byl optimalizovaný s ohledem na dvojí možné použití tohoto komponentu. Otiskovací kapna Screw-On pro otevřenou metodu otiskování je vyrobena z titanu a spolu se šroubem Screw-On pro fixaci konstrukce ji lze po vyjmutí fixačního pinu použít také jako bázi pro ukotvení provizorní náhrady.

Nová verze otiskovací kapny má redukovaný vnější průměr těla a lze ji zkrátit, což umožňuje snadnější kotvení i drobnější provizorní náhrady, resp. nabízí více prostoru pro modelaci. Hlavní retenční křídlo zajišťuje potřebnou stabilitu kapny v otiskovací hmotě a drobnější, níže umístěné retenční prvky jsou optimalizovány pro maximální retenci v polymerační pryskyřici.

Otiskovací kapnu lze zkrátit v místech těsně nad šroubem pro fixaci konstrukce nebo pod hlavním křídlem. Pin otiskovací kapny lze v definovaném místě zkrátit stejně jako piny všech ostatních otiskovacích členů pro otevřenou metodu implantačního systému BioniQ® nebo naopak prodloužit pomocí příslušného prodloužení pinu z materiálu PEEK (kat. č. 2718.05).

Inovace: otiskovací kapna Screw-On pro otevřenou metodu

 

Novou verzi otiskovací kapny Screw-On pro otevřenou metodu můžete objednávat pod kat. č. 2719.00 a naleznete ji spolu se všemi ostatními komponenty také na našem e-shopu.