LASAK slaví 25 let

25. února 2016

LASAK 25 LET_logoV roce 2016 slaví společnost LASAK 25 let od svého založení. V rámci tohoto významného výročí máme pro Vás připraveno několik překvapení a dárků. Nenechte si ujít příležitost prožívat s námi významné výročí čtvrt století od založení české firmy, která se propracovala na světovou úroveň.Prostřednictvím nového videa, které bude přístupné od dubna jak na našich webech, tak na kanále youtube, Vás necháme nahlédnout „pod pokličku“ vzniku našich výrobků. Dozvíte se nejenom o naší výrobě, ale o celém procesu vzniku výrobku – o jeho cestě zpod rukou našich vývojářů, přes pracovníky výroby, výstupní kontrolu až po vyskladnění a distribuci.

Významné výročí si žádá ojedinělou akci v ojedinělých prostorech. Odborný seminář IMPLANTOLOGIE, pořádaný v pátek 15. dubna 2016, jsme letos přesunuli do reprezentativních prostor Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě. Odpolední odborná část bude následována večerním koktejlem s možností prohlídky soukromého muzea s uměleckými sbírkami rodiny Lobkowiczů. Buďte u toho a oslavte významné výročí s námi.

Na implantáty BioniQ® poskytujeme nově záruku 25 let. V případě, že dojde k vyloučení implantátu během dvaceti pěti let od jeho zavedení, poskytneme Vám nový implantát včetně krycího šroubku zdarma. Podrobné informace najdete v našem Záručním programu.

Dále připravujeme také podrobnější odhalení firemní historie, spojené s fotkami starších výrobků, a rozhovory s odborníky a jedním ze zakladatelů firmy. O těchto a dalších připravovaných aktivitách Vás budeme průběžně během roku informovat.