LASAK je hlavní partner konference Dens Sanus Olomucensis

2. září 2020

Dens Sanus Olomucensis

Společnost LASAK je hlavním partnerem 1. ročníku konference Dens Sanus Olomucensis. Přijměte pozvání na konferenci s více než 40 přednášejícími, která proběhne ve dnech 18. a 19. 9. 2020 v prostorách Teoretických ústavů LF UP v Olomouci. Zastavte se za námi na stánku LASAK, který najdete po oba dny ve foyer před hlavním přednáškovým sálem.

Program konference je rozdělen do tří sekcí: pro zubní lékaře, pro zdravotní sestry a dentální hygienistky a pro zubní techniky. Přednášet budou přední čeští a slovenští odborníci z fakultních pracovišť i privátních klinik. Mezi nimi najdete např. prof. MUDr. Antonína Šimůnka, CSc. s MUDr. Danou Kopeckou, Ph.D ze Stomatologické kliniky LF UK a FN Hradec Králové nebo primáře ÚVN Praha MUDr. Pavla Hyšplera. Dvoudenní akce bude zakončena slavnostním společenským večerem s hudebním a uměleckým programem.

Přijďte se seznámit s našimi novinkami a dozvědět se více o výhodách a unikátních vlastnostech implantačního systému BioniQ®. Kromě jiného Vám představíme řešení plně navigované chirurgie BioniQ® pro proteticky řízené individuální ošetření pomocí implantátů BioniQ® za použití chirurgických šablon.

Více informací k akci naleznete na stránkách pořadatele.

Plně navigované chirurgie BioniQ®