IDS 2021 Kolín nad Rýnem

28. června 2021

Společnost LASAK se bude účastnit jednoho z nejvýznamnějších stomatologických veletrhů na světě – International Dental Show (IDS) v německém Kolíně nad Rýnem, 22.–25. září 2021. Mezinárodní scéně zde představíme novinky doplňující naše produktové portfolio – plně a pilotně navigovanou chirurgii BioniQ® a univerzální titanové báze Uni-Base®, které umožňují proteticky řízené individuální ošetření za pomoci implantátů s maximální mírou flexibility a efektivity. Přijďte se dozvědět více i o našich úzkých implantátech s průměrem 2,9 mm, které jsou stále populárnější.

IDS 2021 v Kolíně nad Rýnem je již 39. ročníkem světově nejvýznamnějšího a nejkomplexnějšího veletrhu celého dentálního průmyslu. Jedná se o místo setkávání decision makerů ze sféry stomatologů, zubních techniků i všech dalších oborů a oblastí dentálního průmyslu, včetně odborníků z oblasti výzkumu a vývoje. Vystavovatelé z celého světa budou prezentovat nejžhavější produktové novinky, ale i inovace technologických a vývojových procesů ve stomatologii. Seznámit se zde můžete také se světovými novinkami na poli výzkumu v podání předních vědeckých vývojových a výzkumných laboratoří.

Navštivte nás na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem, hala 3.2., stánek č. C-009. Přijďte se dozvědět více o výhodách a unikátních vlastnostech implantačního systému BioniQ®.