Školení

Kurzy LASAK

Postupy zhotovení a parametry konstrukce: Brånemarkův most vs. All-on-6 v dolní čelisti – teoreticko-praktický kurz

Účastníci kurzu se seznámí s postupy zhotovení protetické práce nesené implantáty a s rozdíly v případě Brånemarkova mostu a konstrukce pro koncept All-on-6 v dolní čelisti. Pozornost bude věnována určení správného rozsahu a tvaru konstrukce...

Termín: 4. 10. 2019

Úspěšná spolupráce implantologa a protetika – dvoudenní kurz

Spolupráce implantologa a protetika je nezbytný předpoklad dosažení perfektní funkce, výborné estetiky a současně splnění požadavků na možnost snadné hygieny ze strany pacienta, která je pro dlouhodobý úspěch implantátů velice důležitá...

Termín: 18.–19. 10. 2019

Dvoudenní praktický kurz pro zubní lékaře – protetiky

Kurz pod vedením MUDr. Dity Dufkové a MDDr. Ondřeje Heneberka je zaměřen na praktické použití otiskovacích komponent systému BioniQ® a práci s nimi a na použití provizorních pilířů při okamžitém zatížení dolní i horní čelisti. 

Termín: bude upřesněn

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací (VFN)

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 11. 10. a 6. 12. 2019

Implantologie ve frontálním úseku s MUDr. Janem Dražanem

Workshop s operacemi vedenými MUDr. Janem Dražanem týkající se problematiky implantace ve frontálním úseku a řešení recesů krčků vč. diskuze a konzultace Vašich vlastních pacientů.

Termín: 17. 1. 2020

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: 24.–25. 1. 2020

Školení pro zubní techniky – pokračovací kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí pracovní postupy v celkových náhradách horní a dolní čelisti se systémem BioniQ®.

Termín: 31. 1.–1. 2. 2020