Školení

Kurzy LASAK

Odborný seminář IMPLANTOLOGIE 2020

Zveme Vás na 24. ročník odborného implantologického semináře pořádaného společností LASAK – NOVĚ v prostorách Cubex Centra Praha. I letos se na Vás budou těšit kvalitní domácí i zahraniční přednášející, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti z implantologické praxe. 

Termín: 3. 4. 2020

Postupy zhotovení a parametry konstrukce: Brånemarkův most vs. All-on-6 v dolní čelisti – teoreticko-praktický kurz

Účastníci kurzu se seznámí s postupy zhotovení protetické práce nesené implantáty a s rozdíly v případě Brånemarkova mostu a konstrukce pro koncept All-on-6 v dolní čelisti. Pozornost bude věnována určení správného rozsahu a tvaru konstrukce...

Termín: 13. 3. 2020

Dvoudenní praktický kurz pro zubní lékaře – protetiky

Kurz pod vedením MUDr. Dity Dufkové a MDDr. Ondřeje Heneberka je zaměřen na praktické použití otiskovacích komponent systému BioniQ® a práci s nimi a na použití provizorních pilířů při okamžitém zatížení dolní i horní čelisti. 

Termín: 27. 1.–28. 1. 2020

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací (VFN)

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 16. 10., 13. 11. a 4. 12. 2020

Implantologie ve frontálním úseku s MUDr. Janem Dražanem

Workshop s operacemi vedenými MUDr. Janem Dražanem týkající se problematiky implantace ve frontálním úseku a řešení recesů krčků vč. diskuze a konzultace Vašich vlastních pacientů.

Termín: 17. 1. 2020

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: 24.–25. 1. 2020 Kurz obsazen.

Školení pro zubní techniky – pokračovací kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí pracovní postupy v celkových náhradách horní a dolní čelisti se systémem BioniQ®.

Termín: 31. 1.–1. 2. 2020