Školení

Kurzy LASAK

Zirkonová protetická práce nesená implantáty v horní čelisti – postupy zhotovení

V teoretické části se účastníci kurzu seznámí se zpracováním zirkonu. Jak s ním pracovat, jak využít jeho výhody na maximum a jak potlačit nebo alespoň minimalizovat jeho nevýhody? Co obnáší práce nesená implantáty, jak ji připravit a zhotovit, aby sloužila správně co nejdelší dobu? K čemu slouží RTG snímky a fotografie? Tyto i další otázky zodpoví přednášející v průběhu prakticko-teoretické ukázky, během níž projde celý postup výroby All-on-6 v horní čelisti. Cílem kurzu je, aby si každý účastník odnesl nové podněty a potvrdil si dosavadní znalosti.

Termín: 25. 9. 2020

Dvoudenní praktický kurz pro zubní lékaře – protetiky

Kurz pod vedením MUDr. Dity Dufkové a MDDr. Ondřeje Heneberka je zaměřen na praktické použití otiskovacích komponent systému BioniQ® a práci s nimi a na použití provizorních pilířů při okamžitém zatížení dolní i horní čelisti. 

Termín: bude upřesněn

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací (VFN)

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 16. 10., 13. 11. a 4. 12. 2020

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: 11.–12. 9. 2020

Školení pro zubní techniky – pokračovací kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí pracovní postupy v celkových náhradách horní a dolní čelisti se systémem BioniQ®.

Termín: 18.–19. 9. 2020