Školení

Kurzy LASAK

Plně digitální workflow v implantologii s LIVE operací

Cílem kurzu je seznámit účastníky s přínosy digitální implantologie. MUDr. Pavel Hyšpler, primář ÚVN Praha, se bude v kurzu zabývat zejména přesností intraorálního skenování, jeho přednostmi a limity. Vysvětlí postupy CT skenování, digitálního plánování a tvorby chirurgických šablon jak pro pilotní, tak pro plně navigovanou chirurgii. 

Termín: 27. 11. 2020

Zirkonová protetická práce nesená implantáty v horní čelisti – postupy zhotovení

V teoretické části se účastníci kurzu seznámí se zpracováním zirkonu. Jak s ním pracovat, jak využít jeho výhody na maximum a jak potlačit nebo alespoň minimalizovat jeho nevýhody? Co obnáší práce nesená implantáty, jak ji připravit a zhotovit, aby sloužila správně co nejdelší dobu? K čemu slouží RTG snímky a fotografie? 

Termín: bude upřesněn

Základní kurz dentální implantologie – chirurgie s live operací (VFN)

Cílem kurzu je seznámit účastníky s chirurgickými základy dentální implantologie, jejich vyzkoušení na modelech, seznámení se systémem BioniQ® a live operace pacienta.

Termín: 16. 10., 13. 11. a 4. 12. 2020

Školení pro zubní techniky – základní kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí základní postupy při zhotovování náhrad na implantáty se systémem BioniQ®.

Termín: bude upřesněn

Školení pro zubní techniky – pokračovací kurz

Školení je určeno pro zubní techniky, kteří si osvojí pracovní postupy v celkových náhradách horní a dolní čelisti se systémem BioniQ®.

Termín: bude upřesněn

Jiné akce

Pasivní a aktivní navigovaná implantologie v praxi – dvoudenní teoreticko-praktický kurz s LIVE operací

V rámci komplexně pojatého kurzu se dozvíte o praktických možnostech použití pasivní a aktivní navigované implantace s implantologickými systémy LASAK BioniQ®, BEGO a Osstem. Krok po kroku bude probrána problematika diagnózy, plánování pozic implantátů včetně protetického ošetření, plánování chirurgických šablon pro pasivní navigaci a plánování pro metodu aktivní navigace. 

Termín: 9.–10. 10. 2020