Seminář IMPLANTOLOGIE 2022: Registrace pro vystavovatele

Seminář IMPLANTOLOGIE 2022: registrace vystavovatele

Rádi byste se účastnili jako vystavovatelé? Pošlete nám o sobě informace na vlckova@lasak.cz

 

Just Dent

Dodavatel stomatologických materialů a exkluzivní distributor oseodenzifikačního systému Versah™, mikrochirurgických čepelek MJK instruments, lupových brýlí ExamVision™, kompozitu Inspiro Direct a produktů pro endodonci firmy Zarc4Endo.

www.justdent.cz

 

 

CAMOSCI

Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004. Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech. Výhradně u nás se můžete setkat s originálním výrobcem CBCT NewTom a s intraorálními skenery iTero.

www.camosci.eu

 

 

NOVA vision

Firma NOVA vision s.r.o. dováží do České republiky špičkové lupové brýle od izraelské firmy Admetec. Tyto lupové brýle jsou určeny především pro stomatologii, chirurgii, dentální hygienu a podobně. Firma Admetec posunula komfort při používání lupových brýlí na zcela novou úroveň díky svým ERGO lupovým brýlím. Admetec je světově uznávaný výrobce lupových brýlí, který při vývoji lupových brýlí preferuje především komfort při používání a vynikající ostrost vidění. Zkuste i Vy Váš nový úhel pohledu.

www.lupove-bryle.cz

 

 

Vatech Europe s.r.o.

Společnost Vatech je předním světovým výrobcem dentální zobrazovací techniky a softwaru pocházející z Koreje. Díky úzkému propojení výzkumu, vývoje a výroby se během prvních 15 let podnikání stala firma Vatech preferovaným dodavatelem zubních lékařů. Přijďte se přesvědčit do nového showroomu a tréninkového centra Vatech Europe v Praze, kde můžete nahlédnout pod pokličku nejnovějších produktů a vyzkoušet si práci s nejmodernějšími intraorálními, 2D či 3D zobrazovacími technologiemi a softwarem.

www.vatecheurope.com

 

 

CZECHIMPLANT

Klastr CZECHIMPLANT, z.s. byl na konci roku 2016 založen jako první medicínský klastr v ČR se zaměřením na obor implantologie. Záměrem pro založení klastru bylo vytvořit funkční platformu sdružující přední tuzemské výrobce, univerzity a lékaře kde by byl realizován další rozvoj oboru implantologie. Klastr CZECHIMPLANT podporuje rozvoj implantologie v ČR a vytváří co nejlepší podmínky pro spolupráci členů v oblasti výzkumu, vývoje a zavádění výsledků vývoje do praxe.

www.czechimplant.cz