Perio-implantat Curriculum – Advanced od ČSI

Společnost LASAK je dlouhodobým partnerem České společnosti pro implantologii (ČSI) v oblasti systematického vzdělávání v dentální implantologii.

Dovolujeme si vás proto informovat, že byla spuštěna registrace na Perio-Implant Curriculum – Advanced. Jeho 1. cyklus bude zahájen 10. června 2022.

Perio implantat Curriculum připravila ČSI jako nový koncept vzdělávání. To probíhá v rámci programu systematického vzdělávání Curriculum implantologie, které ČSI pořádá již od roku 2009, a kterého se zúčastnilo již více jak 150 lékařů z České i Slovenské republiky.

Perio-implantat Curriculum je rozděleno do třech úrovní – Basic, Advanced a Master. To umožňuje lékaři vybrat si optimální typ vzdělávání podle jeho zkušeností. Zájemci tak mají možnost zvolit si nejen vhodnou úroveň, ale i zakončit vzdělávání univerzitním studiem a získat titul Master of Science Periodontology and Implantology (MSc.) na univerzitě DTMD v Lucemburku (University for Digital Technologies in Medicine and Dentistry Luxembourg).

Bližší informace a registraci naleznete na www.implantologiecsi.cz

< Zpět