IDS 2023 Kolín nad Rýnem

Společnost LASAK se bude účastnit jednoho z nejvýznamnějších stomatologických veletrhů na světě – International Dental Show (IDS) v německém Kolíně nad Rýnem, 14.–18. března 2023. Důraz bude kladen na plně navigovanou chirurgii BioniQ® a jednoduché a efektivní řešení pilotní navigované chirurgie BioniQ®. Zeptat se nás můžete i na univerzální titanové báze Uni-Base®, které umožňují proteticky řízené individuální ošetření za pomoci implantátů s maximální mírou flexibility a efektivity. Více se dozvíte i o našich úzkých implantátech s průměrem 2,9 mm, které jsou stále populárnější.

 

IDS 2023 v Kolíně nad Rýnem je již 40. ročníkem světově nejvýznamnějšího a nejkomplexnějšího veletrhu celého dentálního průmyslu. Jedná se o místo setkávání decision makerů ze sféry stomatologů, zubních techniků i všech dalších oborů a oblastí dentálního průmyslu, včetně odborníků z oblasti výzkumu a vývoje. Vystavovatelé z celého světa budou prezentovat nejžhavější produktové novinky, ale i inovace technologických a vývojových procesů ve stomatologii. Seznámit se zde můžete také se světovými novinkami na poli výzkumu v podání předních vědeckých vývojových a výzkumných laboratoří.

Navštivte nás na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem, hala 3.2., stánek č. C-008. Přijďte se dozvědět více o výhodách a unikátních vlastnostech implantačního systému BioniQ® a o našich materiálech pro kostní regeneraci PORESORB®-TCP a OssaBase®-HA.

 

< Zpět